Japan Love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O dimineata neobisnuita

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Ryota

Ryota


Mesaje : 51
Data de înscriere : 14/06/2010

O dimineata neobisnuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita - Pagina 2 EmptySam Iun 19, 2010 4:07 am

Imi placea asa de mult ce imi facea, incat simteam ca ma sufoc. Ma simteam ca o placinta intr-un cuptor, eram asa de infierbantat, ardeam efectiv. Era asa de placut, incat parca imi venea sa ii spun sa se opreasca. As fi dat orice pentru putina racoare atunci, niste apa rece, orice, pentru ca nu mai puteam de cald. Simteam cum in curand aveam sa ejaculez. Era repde, stiu, dar eram extrem de excitat. Gemeam ca un nebun. Nu era datorita lui Taemin neaparat, desi facea o treaba extraordinara, ci pentru ca eram eu foarte sensibil si ma excitam foarte repede. In plus, faptul ca el imi facea sex oral ma innebunea. Ma simteam ca o picatura de apa gata sa se evapore din cauza caldurii intense.
A urcat mai sus catre abdomen si, intr-un fel, parca eram usurat ca nu aveam sa ma mai simt ca intr-un cuptor, chiar daca el inca continua sa imi maseze penisul. Continuam sa imi plimb mana prin parul lui ca un bezmetic, acum observasem ca degetele mele erau inclestate in suvitele lui de par.
-Taemin... nu mai rezist...
Nu mai rezistam, trebuia sa ejaculez. L-am dat putin intr-o parte pe Taemin, la fel si mana lui si mi-am masat singur penisul intr=un ritm alert si am inceput sa ejaculez.
Sus In jos
Taeyang

Taeyang


Mesaje : 54
Data de înscriere : 13/06/2010

O dimineata neobisnuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita - Pagina 2 EmptySam Iun 19, 2010 4:28 am

Simteam ca in orice moment buzele mele aveau sa ia foc din cauza corpului lui Ryota care ardea. Eu continuam sa simt fiori placuti, provocati de gemetele lui, dar si de faptul ca, continua sa-si plimba mana prin parul meu. Continuam sa-i sarut abdomenul si sa-i masez penisul. Eram curios cat avea sa mai reziste pentru ca se excitase destul de repede. Chiar rpea repede, as zice eu. Cand am fost pe punctul de a cobori cu saruturile, l-am azuit pe Ryota spunandu-mi printre gemete:
-Taemin... nu mai rezist...
Asta mi-a dat de inteles ca urma sa ejaculeze. Vroiam sa vad asta, dar brusc, Ryota m-a impins de pe el si mi-a dat mana la o parte. Am ramas uimit cateva clipe si l-am privit. Ainceput sa-si maseze penisul rapid, apoi, in scrut timp, a ejaculat. M-am uitat la el cu ochii cat cepele, clipind des. Ah! Eu vroiams a fac asta, nu el. M-am uitat la el fara sa zic nimic.Doar il priveam si savuram momentul, simtind in continuare acei fiori placu'i, dar ma sim'eam aiurea.
- E mult mai bine acum? am intrebat, dar fara sa-l privesc pentru ca ma uitam in jos.
Nu intelegeam de ce nu ma lasase pe mine sa-mi duc treaba pana la capat! Uram cand nu-mi duceam traba pana la capat, iar aici ma refer la orice treba, nu doar la asta. Mi-am incrucisat bratele la piapt si am privit fix in jos. Ma simteam aiurea si oarecum folosit...
Sus In jos
Ryota

Ryota


Mesaje : 51
Data de înscriere : 14/06/2010

O dimineata neobisnuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita - Pagina 2 EmptySam Iun 19, 2010 4:56 am

Acum ca ejaculasem, era mult mai bine. Imi recapatasem respiratia, dar gafaiam. M-am ridicat de la jumatatea corpului, prijinindu-ma in brate si m-am uitat la Taemin.
- E mult mai bine acum? m-a itnrebat uitandu-se in jos, apoi si-a incrucisat bratele la piept.
Nu cred ca ii convenea situatia. M-am gandit cateva clipe. in primul rand, ejaculasem prea repede si nu avusesem timp sa il satisfac si pe el. In al doilea rand... la naiba! Ii dadusem mana la o parte si nu il lasasem pe el sa ma ajute sa ejaculez.
-Taemin... Eu... imi cer scuze. A fost un reflex... Iarta-ma...
Ma simteam atat de penibil. Si puneam pariu ca Taemin se simtea folosit. Adica el ma satisfacuse pana atunci si in ultimul moment eu il intrerupsesem de aprca nu il consideram destul de bun sa ma ajute sa ejaculez.
Sus In jos
Taeyang

Taeyang


Mesaje : 54
Data de înscriere : 13/06/2010

O dimineata neobisnuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita - Pagina 2 EmptySam Iun 19, 2010 5:10 am

Nu m-am uitat la el ca sa vad ce facea. Ce? Numai el se putea supara? Partea buna era ca nu tineam supparare, iar in zece minute, cel mult aveam sa fiu ca iniante, dar mi-am zis sa ma joc din nou cu el. Totusi, cu coada ochiului am vazut ca s-a ridicat si s-a sprijinit in maini. Sigur urma sa-mi spuna ceva si chair asa a si facut.
-Taemin... Eu... imi cer scuze. A fost un reflex... Iarta-ma...
Reflex?! Asta chiar m-a socat. Mi-am ridicat privirea spre el si l-am privit socat de-a dreptul., apoi mi-am lasat din nou privirea in jos. Nu ma deranjase faptul ca se excitase repede sau faptul ca urma sa ejaculeze mult mai repede decat ma asteptasem, ci faptul ca imi daduse mana la o parte cand eu vroiam sa-mi duc treaba pana la capat.
-Ma bucur ca ti-e mult mai bine acum, am zis serios. Ti-as sugera sa mergi sa te speli.
Da, asta trebuia sa faca ca sa-mi dea mie timp sa pun la cale un plan de bataie pentru noul meu joc in care urma sa fac pe victima.
Sus In jos
Ryota

Ryota


Mesaje : 51
Data de înscriere : 14/06/2010

O dimineata neobisnuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita - Pagina 2 EmptyDum Iun 20, 2010 3:30 am

Imi cerusem scuze, dar el continua sa fie la fel de serios.
-Ma bucur ca ti-e mult mai bine acum, am zis serios. Ti-as sugera sa mergi sa te speli.
Il suparasem. La naiba, nu vroiam s ail supar. Ah, ce idiot fusesem! L-am privit cateva clipe, in speranta ca isi va reveni, dar apoi m-am apropiat mult de el si i-am sarutat brusc buzele, apoi rapid am coborat pe gat. Faceam totul rapid pentru ca nu vroiam sa ma dea la o parte, vroiam sa il impac. Am inceput sa ii mangai corpul binefacut cu ambele maini. Adoram felul in care i se simteau muschii sub palmele mele. M-am asezat in bratele lui, cu picioarele in jurul corpului lui, revenind la buze si sarutandu-l tandru. Apoi am inceput sa imi misc fundul inainte si inapoi, astfel incat sa ii masez penisul cu el si sa il excit.
Sus In jos
Taeyang

Taeyang


Mesaje : 54
Data de înscriere : 13/06/2010

O dimineata neobisnuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita - Pagina 2 EmptyDum Iun 20, 2010 3:49 am

Continuam sa-mi tin bratele incrucisate la piept, iar capul tot in jos il tineam, dar cu coada ochiului il urmaream ppe Ryota. Se vedea clar pe fata lui ca ii parea rau, dar nu aveam de agnd sa cedez asa usor. Vroiam sa-l vad ce are de gand sa faca pentru a ma face sa-l iert. Nici nu a trebuit sa astept foarte mult penturu ca i-am simtit buzele sarutandu-le pe ale mele. Chiar vropia sa ma faca sa ma simt mai bine. M-a sarutat scurt pe buze, apoi a coborat la gat. Si la mine gatul era o zona sensibila, unde ma excitam, dar trebuia mult mai mult decat la el.Se misca destul de repede, probabil pentur a nu-l da la o parte sau ceva de genul. A icneput sa-mi mangaie coprul, ceea ce-mi dadea cativa fiori pentru ca ma mangaia intr-un mod foarte placut si incitant. S-a pus in bratele mele, cu picioarele in jurul meu, sarutandu-ma tandru pe buze. Initial nu-i raspunsem la niciunul dintre saruturi. Brusc, am simtit un val de fiori placuti. Il simteam cum isi misca fundul in fata si in spate pentru a-mi masa penisul. Am ichis ochii si am uitat de tot. Am inceput sa-l sarut si sa-i mangai din nou corpul.
Sus In jos
Ryota

Ryota


Mesaje : 51
Data de înscriere : 14/06/2010

O dimineata neobisnuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita - Pagina 2 EmptyDum Iun 20, 2010 4:06 am

Imi placea sa mimez actul sexual in bratele lui. Se parea ca raspunsese la asta, se parea ca il excita chestia asta pentru ca imediat a inceput sa ma sarute si sa imi mangaie corpul. Si asta si vroiam. Vroiam sa ii simt mainile mangaindu-mi corpul si facandu-ma sa-mi pierd controlul. Ii mangaiam spatele, urmand linita coloanei vertebrale. Asta in timp ce continuam sa mimez actul sexual, masandu-i penisul. Vroiam sa il excit mai repede, dar nu ii stiam punctul sensibil. Trebuia sa il descopar.
L-am impins pe spate, astfel incat eu sa fiu deasupra lui si am inceput sa ii sarut gatul din nou, muscand pe-alocuri, in timp ce ii mangaiam partile laterale ale corpului.
Sus In jos
Taeyang

Taeyang


Mesaje : 54
Data de înscriere : 13/06/2010

O dimineata neobisnuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita - Pagina 2 EmptyDum Iun 20, 2010 4:24 am

Continua sa-mi maseze penisul si sa ma sarute. Nu cred ca imi descoperise inca punctul sensibil, dar stiam ca nu mia avea mult. Mi-am zis sa profit de ocazie si sa ma las purtat de val sau mia bine spuse, sa ma las in mainile lui. De la buze a coborat cu sarutul la gat. Am simtit fiori si mai puternici. Simteam cum fiorii se intensificau cu fiecare secunda si cum incepeam sa ma excit de-a dreptul. Continuam sa-i mangai spatele, coborand tot mai jos pana cand am ajuns la fund, pe care i l-am strans usor. Ryota m-a impins pe spate, ramandnd el deasupra. Mi-a sarutat din nou gatul, dar cand mi-a muscat gatul am tresarit putin. Doamne, ce bine era. Cred ca eram si putin masochist pentru ca nu simteam durerea, doar placerea. Ii simteam mainile mangaindu-mi partea laterala a corpului. Nu credeam ca urma sa am parte de o asemenea distractie, dar se pare ca ma inselasem.
Sus In jos
Ryota

Ryota


Mesaje : 51
Data de înscriere : 14/06/2010

O dimineata neobisnuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita - Pagina 2 EmptyDum Iun 20, 2010 5:07 am

Eram absolut gol si ma simteam oarecum aiurea pentru ca, acum ca eram deasupra lui, eram practic cu fundul "la soare". Am simtit cum imi mangaie spatele, iar apoi cum imi apuca fundul delicat. Imi placeal a nebunie sa-mi fie atins fundul, mai ales ca era vorba de el si ma excita. Se vedea ca si lui ii placeau saruturile mele pe gat. Imi placea ca tresarise atunci cand il muscasem, asa ca l-am mai muscat o data ca sa il mai simt tresarind o data.
Mi-am coborat saruturile pe pieptul lui, unde am inceput sa ii ling sfarcul drept, simtindu-l tare. L-am muscat de cateva ori la rand, se parea ca aceste muscaturi provocau mici tresariri, cred ca ii placea. Am facut acelasi lucru si la celalalt sfarc, in timp ce peste cel drept imi treceam degetul. Apoi am inceput sa il sarut intre pectorali, lingand pe urma liniei.
Sus In jos
Taeyang

Taeyang


Mesaje : 54
Data de înscriere : 13/06/2010

O dimineata neobisnuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita - Pagina 2 EmptyDum Iun 20, 2010 5:32 am

Cred ca si-a dat seama ca imi placea sa fiu muscat de gat pentru ca o mai facuse o data. Era atat de bine. Ryota chiar se pricepea. A inceput sa-mi sarute pieptul, iar cand a ajuns la sfarcul drept a incepul sa-l linga, apoi l-a muscat de cateva ori. Am tresarit din nou si am scapat un geamat. Cred ca pana la urma aveam sa ma excit si eu destul de repede. A trecut si la sfarcul stang, facand acelasi lucru. Am tresarit din nou si am gemut din nou, dar nu foarte tare. Am inchis ochii si mi-am lasat capul pe spate. I-am simtit limba intre pectoralii mei. Mi-am trcut usor mana prin parul lui, apoi am incept sa ma joc cu o suvita de par. Nu vroiam sa se opreasca. Vroiam sa vad de ce era in stare.
Sus In jos
Ryota

Ryota


Mesaje : 51
Data de înscriere : 14/06/2010

O dimineata neobisnuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita - Pagina 2 EmptyDum Iun 20, 2010 5:58 am

Cat imi placea sa il aud gemand! Era clar, ii placea sa fie muscat, iar mie imi placeau gemetele lui. Vocea lui era atat de sexy... Si imi placea foarte mult cum imi plimba mana prin parul meu. Ma excita si mai mult. Mi-am coborat buzele pe abdomenul lui pe care am inceput sa i-l sarut tandru, muscandu-l si pe el pe-alocuri, in timp ce trageam in jos de pantalonii lui de trening. Era doar o simulare pentru ca inca nu vroiam s aii dau jos.
Sus In jos
Taeyang

Taeyang


Mesaje : 54
Data de înscriere : 13/06/2010

O dimineata neobisnuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita - Pagina 2 EmptyDum Iun 20, 2010 6:20 am

De la piept a coborat cu buzele spre abdomen.Mi-am inchis ochii si am savurat momentul. Imi saruta abdomenul, apoi mi-l musca pe-alcorui. la fiecare muscatura tresaream suor si scapam cate un geamat. Cred ca imi invatase pounctele slabe. Am simtit cum tragea de pantalonii de trening, dar am mai simtit ca nu tragea cu putere. Probabil vroia sa-mi dea de intees ce urma sa faca. Abia aasteptams a treaca la pasul urmator pentru ca mureamd e nerabdare.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O dimineata neobisnuita - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
O dimineata neobisnuita
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Japan Love :: Alte Zone :: Cascada-
Mergi direct la: