Japan Love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O dimineata neobisnuita

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Taeyang

Taeyang


Mesaje : 54
Data de înscriere : 13/06/2010

O dimineata neobisnuita Empty
MesajSubiect: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita EmptyLun Iun 14, 2010 11:34 pm

Imi placea sa merg dimineata la cascada sa fac exercitiile mele obisnuite de taekwondo. Iubeam acest sport si eram fericit ca il practicam la facultate. Luasem numai note bune si aprticipasem al cateva concursuri.
Ca in orice alta dimineata am mers la cascada si mi-am inceput exercitiile de incalzire, apoi a inceput antrenamentul propriu-zis.


Ultima editare efectuata de catre Taeyang in Vin Iun 18, 2010 5:53 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Ryota

Ryota


Mesaje : 51
Data de înscriere : 14/06/2010

O dimineata neobisnuita Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita EmptyLun Iun 14, 2010 11:49 pm

Iubeam fotografia si de aceea venisem la cascada: ca sa fac poze. Cred ca faceam poze aproape zilnic si cand mi se punea pata, ma echipam, efectiv, cu aparatul de fotografiat si multa imaginatie si mergeam sa gasesc locuri pe care sa le pozez. Alesesem cascada. Sigur urma sa fac poze extraordinare.
Dar, cand am ajuns acolo, l-am vazut pe Taemin in mijlocul antrenamentului. M-am holbat la el cateva secunde. Era la bustul gol, iar asta parca mi-a pus sangele in miscare. M-amgandit s ail pozez, asa ca m-am apropiat foarte discret de el, astfel incat sa nu ma vada. Evident, ma ascundeam dupa pietre, copaci, ce gaseam. Apoi cand am decis ca eram destul de aproape incat sa il prind in ipostaze frumoase, am inceput s ail pozez. Ce bine ca blitul nu avea efect ziua.
Sus In jos
Taeyang

Taeyang


Mesaje : 54
Data de înscriere : 13/06/2010

O dimineata neobisnuita Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita EmptyLun Iun 14, 2010 11:53 pm

Parca eram un nebun pentru ca antrenam fara oprire. Da, asa eram atunci cand faceam ceva ce imi place ala nebunie.Am auzit cateva fosneli de frunze, dar nu le-am bagat in seama pentru ca eram pre ocupat cu anternamentul. Totusi, dupa ceva timp m-am oprit si m-am trantit extenuat pe jos. Mi-am sters fata cu un prosop si respiram greu din cauza efortului, dar si a caldurii.
Sus In jos
Ryota

Ryota


Mesaje : 51
Data de înscriere : 14/06/2010

O dimineata neobisnuita Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita EmptyLun Iun 14, 2010 11:59 pm

Era foarte sexy cand se antrena. Ii vedeam corpul ala frumos in actiune. La un moment dat s-a trantit pe jos si s-a sters cu un prosop. Era transpirat. Trebuia sa pozez asta. Am incercat sa ma mut ca sa il prind de undeva din fata, dar nu mi-a iesit. Ma ascunsesem dupa o piatra si vroiam sa continui sa merg, dar am intrat cu piciorul intr-o groapa si am cazut, scotand un urlet.
Sus In jos
Taeyang

Taeyang


Mesaje : 54
Data de înscriere : 13/06/2010

O dimineata neobisnuita Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita EmptyMar Iun 15, 2010 12:36 am

Brusc am auzit un urlet. M-am ridicat rapid de pe jos si am mers sa avd cine a urlat. Ma uitam in toate partile numai in jos nu, ceea ce era sa ma coste. M-am uitat in jos si am vazut o groapa, iafr in groapa l-am vazut pe Ryota.
-Hey, am stigat. Esti teafar?
Sus In jos
Ryota

Ryota


Mesaje : 51
Data de înscriere : 14/06/2010

O dimineata neobisnuita Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita EmptyMar Iun 15, 2010 2:09 am

Eram in groapa pana la piept. Doamne, da' adanca mai era... Totusi nu imi faceam griji pentru ca stiam ca urma sa vina Taemin sa ma ajute.
-Buna! i-am spus razand. Ce mai faci?
Sus In jos
Taeyang

Taeyang


Mesaje : 54
Data de înscriere : 13/06/2010

O dimineata neobisnuita Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita EmptyMar Iun 15, 2010 2:11 am

-Ma plimbam si eu pe aici, am ras. Lasa-ma sa te ajut, i-am zis.
M-am pus in genunchi langa groapa si l-am ajutat sa iasa.
-Interbare... Cum ai ajuns acolo jos?
Sus In jos
Ryota

Ryota


Mesaje : 51
Data de înscriere : 14/06/2010

O dimineata neobisnuita Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita EmptyMar Iun 15, 2010 2:13 am

Am inceput sa rad.
-Cum poti sa ajungi intr-o groapa? Cazi. Foarte simplu.
M-a ajutat sa ies din groapa. Acum stateam pe marginea ei, verificandu-mi aparatul sa nu fi aptit ceva. Era aparat profesionist si trebuia sa am grija sa nu cumva sa fi patit ceva. Dadusem o caruta de bani pe el. Plus ca nici nu mai aveam altul si nu mai aveam cu ce sa fac alte poze.
Sus In jos
Taeyang

Taeyang


Mesaje : 54
Data de înscriere : 13/06/2010

O dimineata neobisnuita Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita EmptyMar Iun 15, 2010 4:09 am

Am observat aparatul de la gatul lui. Parea un aparat foarte scump si cred ca era singurul pe care il avea.
-Sa inteleg ca iti place sa faci poze, nu? C e-ai zice sa-mi arati si mie pozele pe car e le-ai facut? am ranjit.
Sus In jos
Ryota

Ryota


Mesaje : 51
Data de înscriere : 14/06/2010

O dimineata neobisnuita Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita EmptyMier Iun 16, 2010 5:09 am

-Da, bineinteles.
Desigur, nu aveam de gand sa ii arat pozele cu el, asa ca m-am ridicat de pe jos, si am inceput sa ma plimb, prefacandu-ma ca tocmaid eschideam aparatul, si am inceput sa derulez pozele pana la prima poza care nu era cu el.
-Uite.
Evident ca nu aveam de gand sa il las sa atinga butoanele, asa ca am inceput eu sa derulez pozele, pe cele cu peisajul.
Sus In jos
Taeyang

Taeyang


Mesaje : 54
Data de înscriere : 13/06/2010

O dimineata neobisnuita Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita EmptyMier Iun 16, 2010 5:21 am

S-a ridicat din groapa si a icneput sa butoneze aparatul. Probabil se chinuia sa-l deschida sau ceva de genul. A fost de acord sa-mi arate pozele, ceea ce m-a facut sa zambesc.
-Uite, mi-a spus si mi-a intins aparatul sa vad poza.
Am simtit ca nu vroia sa mi-l dea in mana. Probabil avea poze pe care nu trebuia sa le vad.
-Nu pot sa ma uit din mers, i-am zis. Mai bine ma lasi pe mine sa ma uit, am ranjit.
Sus In jos
Ryota

Ryota


Mesaje : 51
Data de înscriere : 14/06/2010

O dimineata neobisnuita Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita EmptyJoi Iun 17, 2010 5:55 am

M-am oprit din mers, dar nu i-am lasat aparatul.
-Nu, te poti uita foarte bine si din mana mea.
Apoi, ca sa schimb subiectul, am dat la o poza care imi placea si am spus:
-Uite, asta imi place mult.
Cascada era pozata de undeva de aproape si totul se vedea fantastic.
Sus In jos
Taeyang

Taeyang


Mesaje : 54
Data de înscriere : 13/06/2010

O dimineata neobisnuita Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita EmptyJoi Iun 17, 2010 8:29 pm

Am ridicat o spranceana.
-Sa inteleg ca ai poze p care nu trebuie sa le vad, nu? am chicotit.
Mi-am mutat privirea spre poza pe care o facuse. Era intr-adevar foarte frumoasa. Ryota chiar stia sa faca poze.
-Draguta poza, am zis.
Sus In jos
Ryota

Ryota


Mesaje : 51
Data de înscriere : 14/06/2010

O dimineata neobisnuita Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita EmptyJoi Iun 17, 2010 10:14 pm

-Da..., am raspuns putin ingrijorat.
Daca ii spunea ca intr-adevar, aveam poze pe car enu trebuia sa le vada, iar apoi el dadea de pozele alea, ce ar fi crezut?
-Merci, am zambit, apoi am inchis aparatul si l-am lasat sa-mi atarne de gat.
Sus In jos
Taeyang

Taeyang


Mesaje : 54
Data de înscriere : 13/06/2010

O dimineata neobisnuita Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita EmptyVin Iun 18, 2010 4:42 am

Am zambit si eu,apoi l-am ciufulit.
Ne-am intors la locul unde imi lasasem hainele. M-am asezat pe iarba, facandu-i si lui semn sa se aseze langa mine.
-Spune-mi ceva despre tine, i-am zis, privindu-l.
Sus In jos
Ryota

Ryota


Mesaje : 51
Data de înscriere : 14/06/2010

O dimineata neobisnuita Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita EmptyVin Iun 18, 2010 4:49 am

Ce bine ca nu insistase sa vada pozele. Ma simteam usurat. Mi-a facut semn sa ma asez langa el si am facut intocmai. L-am privit cateva clipe. Oh, da, era frumos... superb... minunat... Acele buze roz si carnoase, acei ochi patrunzatori si tenul acela alb si fin, fara nicio impuritate... Parul lui negru si des... si... tocmai imi spusese ceva. M-am trezit din visare. Ah, nu fusesem atent! Nu fusesem atent la ce-mi spusese! Si... daca ii spuneam sa repete, probabil si-ar fi dat seama... Totusi....
-Aaa... hm?
Atat am reusit sa scot. Printre buzele mele nu putea sa iasa niciun cuvant, doar niste sunete.
Sus In jos
Taeyang

Taeyang


Mesaje : 54
Data de înscriere : 13/06/2010

O dimineata neobisnuita Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita EmptyVin Iun 18, 2010 5:01 am

M-am uitat la el. Parea pe alta planeta, dar era un moment bun sa ma uit si eu putin la el. ma rog, evitam sa ma uit in ochii lui pentur ca el se uita la mine. Chiar imi pacea tipul. Imi placeau ochii lui, parul, fata, iar buzele... pursi simplu imi venea sa i le sarut. Am simtit cum inima a inceputsa-mi bata cu putere din cauza dorintei. Il vroiam. Mi-am mutat privirea in alta parte, dar am sitit c anu ma mai pot abtine. M-am intors cu fata spre el si l-am privit destul de mult, fara sa-mi dau seama ca nu-mi raspunse la intrebare.Il priveam fix, ca si un copil hipnotizat de o acadea gigantica. Continuam sa-l privesc, dar am simtit ca nu ma ami puteam abtine, mi-am dus mana dupa gatul lui, l-am tras spre mine si mi-am lipit buzele de ale lui. Da! Asta era tot ce vroiam, sa-mi simt buzele lipite de ale mele. Mi-am pus o mana pe genunchiul lui si am inceput sa-mi plimb mana tot mai sus. Pur si simplu nu ma puteam controla. Parca nu mia eram eu, dar tipul ma innebunise, asa, brusc si dintr-odata.
Sus In jos
Ryota

Ryota


Mesaje : 51
Data de înscriere : 14/06/2010

O dimineata neobisnuita Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita EmptyVin Iun 18, 2010 5:12 am

Acum el parea total de pe alta planeta, ma privea ciudat, ca hipnotizat si nu intelegeam de ce. Parca nu imi auzise sunele penibile pe care reusisem sa le balbai intr-un final, parca nu mai auzea si nu mai vedea nimic, decat pe mine. Eram confuz, nu stiam ce se intamplase. Dar am fost usurat de faptul ca nu imi auzise interjectiile, macar asa stiam ca nu urma sa rada de mine.
Dar daca tot se uita la mine... atunci puteam si eu sa ma uit la el si sa ii analizez din nou acel chip superb... perfect... la un moment dat m-am trezit cu mana lui dupa gatul meu si cu buzele lui lipite de ale mele. In primele clipe nu-mi dadusem seama ce se intamplase. Totul se petrecuse atat de repede... Apoi cand mi-am dat seama... am realizat ca Taemin tocmai ma saruta si abia intr-un final i-am simtit mana pe piciorul meu urcand tot mai sus. Brusc, am simtit cum mi se taie respiratia, eram asa de socat... Si tot atat de brusc am simtit fiori puternici strabatandu-mi corpul. Gandul ca Taemin ma atingea... Am simtit ca am ramas total fara aer, asa ca l-am impins putin la o parte, trebuia sa respir. Dupa ce mi-am reglat respiratia, nu i-am dat timp de replica si mi-am dus si eu mainile dupa gatul lui, sarutandu-l apasat. Nu ma putusem abtine, acele buze ma implorau efectiv sa le sarut.
Sus In jos
Taeyang

Taeyang


Mesaje : 54
Data de înscriere : 13/06/2010

O dimineata neobisnuita Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita EmptyVin Iun 18, 2010 5:22 am

I-a luat destul de mult timp sa-si dea seama ce se intamplase, sa se dezmeticeasca, dar eu pur si simplu continuam sa-i sarut buzele. Il ismteam agitat si confuz, dar pur si simplu nu ma puteam opri. Era ceva nou si pentru mine, pentru ca pana acum reusem sa-mi controlez toate gesturile si miscarile, dar in acel moment a fost altefl. Cu totul alta senzatie. Parca ceva ma controla, ceva mult, mult mai puternic decat mine. Mana mea continua sa urce, dar, la un moment dat, Ryota m-a impins. M-am uitat la el. L-am privit fix, hipnotizat de-a dreptul. Am observat ca respira neregulat, dar dupa ce si-a reglat respiratia, si-a dus el mana dupa gatul meu si m-a sarutat destul de apasat. Am incchis ochii si m-am lsat purtat de val. MI-am dus mainile dupa mijlocul lui si m-am lasat pe spate cu tot cu el. Continaum sa-l sarut, in timp ce-mi strcuram o mana sub tricoul lui. Chair nu ma mai puteama btine. Eram un nebun. Mereu reuseam sa ma controlez. Atunci cand ziceam "nu", "nu " era, dar in acel moment degeaba spuneam nu, pentru ca eu continuam. Continuam sa-l sarut, sa-l mangai. NU ma opream. De aceea mi-am strecurat usor limba in gura lui. Cand i-am intalnit limba am icneptu sa ma joc cu ea. Simteam ca era putin agitat, dar avea sa-i treaca odata si odata.
Sus In jos
Ryota

Ryota


Mesaje : 51
Data de înscriere : 14/06/2010

O dimineata neobisnuita Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita EmptyVin Iun 18, 2010 5:30 am

Doamne, ce senzatie... Imi simteam genunchii blegi, de parca ar fi fost din plastilina. Am simtit cum se lasa pe spate cu tot cu mine, ceea ce insemna ca eu stateam peste el. Nu, nu vroiam sa stau eu peste el. Il vroiam pe el deasupra mea, nu-mi placea sa detin controlul pentru ca nu stiam ce sa fac. I-am simtit mainile pe sub tricoul meu. Simteam cum mi se face cald, cum ma infierbant. Mainile lui mangaindu-mi spatele... Apoi cand i-am simtit si limba jucandu-se cu a mea, am scos un geamat infundat, raspunzandu-i la sarut. Gata, trebuia sa termin cu timiditatea. Vroiam mai mult de la el, trebuie sa recunosc. M-am rotit cu tot cu el, astfel incat acum eu sa fiu dedesubt si mi-am coborat mainile pe spatele lui, mangaindu-l si pipaindu-l, ii iubeam corpul, iar spatele lui era foarte binefacut. Apoi mi-am coborat mainile pe fundul lui si am strans usor. Nu-mi venea sa cred ce faceam si ca avusesem atata noroc ca si Taemin sama placa asa cum il placeam eu.
Sus In jos
Taeyang

Taeyang


Mesaje : 54
Data de înscriere : 13/06/2010

O dimineata neobisnuita Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita EmptyVin Iun 18, 2010 5:42 am

Pacat ca tineam ochii inchisi, pentru ca as fi vrut s-ai vad fata. Oricum, am uitat imediat de asta pentru ca Ryota s-a rotit cu tot cu mine, ajungand eu deasupra. Deci imi era clar ca nu se pricepea la asta, dar nu era nimic. Urma sa am grija de el si aveam sa-l fac sa nu regrete. Simteam cum ardea. Sigur l-am inferbantat, pentru ca corpul lu ardea foarte tare. Imi placea asta. I-am simtit mainile pe spatele meu, mangaindu-l si pipaindu-l. Simteam mici fiori pe sira spinarii, iar "demonul" care ma poseda vroia mai mult. Il vroiam pur si simplu. I-am simtit mainile si mai jos, pe fundull meu, strangand usor de el. Da, ma vroia, eram sigur de asta. Am icneput sa-i sarut tandru gatul, plimbandu-mi usor limba pe el. Am inceput sa-mi mangai usor abdomenul si mi-am pus un picior intre picioarele lui, atingand si apasandu-i usor, cu genunchiul, penisul. Vroaim sa-l fac sa se simta in al noua-lea cer. Trasam linii cu limba pe gatul lui, apoi am revenit diin nou la buze, lingandu-i-le. Aveau un gust dulce si erau foarte calde.
Sus In jos
Ryota

Ryota


Mesaje : 51
Data de înscriere : 14/06/2010

O dimineata neobisnuita Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita EmptyVin Iun 18, 2010 5:55 am

Simteam cum trupul imi ardea si mi se parea ca in curand aveam sa ma sufoc. I-am simtit buzele pe gatul meu si, mai apoi, si limba. Gatul era zona mea sensibila, ma excitam foarte repede si foarte tare cand cineva ma saruta acolo. Un geamat imi statea in gat, dar m-am abtinut. Nu vroiam sa mai fie cineva acolo si sa ma auda. Apoi i-am simtit mana mangaindu-mi abdomenul si genunchiul presandu-mi penisul. Nu am mai suportat, acest ultim gest al lui m-a innebunit de tot. Am gemut lung, nu mai suportam. Era asa de placut... si mai ales sa stiu ca cel care imi facea toate astea era Taemin. Imi simteam pantalonii stramti, asa ca mi-am dus mana intre picioare. Aveam erectie, nici nu ma miram. Nici nu facuse mare lucru ca sa ma aduca la starea asta.
-Taemin..., am gemut, sperand sa se uita la penisul meu si sa vada ca era deja intarit.
Speram ca macar geamatul meu sa ii fi adus niste fiori, daca de altceva nu eram in stare si mai ales in acel moment.
Sus In jos
Taeyang

Taeyang


Mesaje : 54
Data de înscriere : 13/06/2010

O dimineata neobisnuita Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita EmptyVin Iun 18, 2010 6:06 am

Am observat ca gatul era zona lui sensibila pentru ca a vrut sa geama, dar cred ca s-a abtinut, adica sigur s-a abtinut din moment ce n-a facut-o. Continuam sa-l mangai, dar l-am auzit gemand lung cand i-am apasat penisul cu genunchiul. Wow, chair imi placea cum se auzea cand gemea. Am siimtit cativa fiori placuti, dar am contiuat sa-l mangai si sa-l sarut. La un momentdat, ia-m simtit mana intre picioare, apoi l-am auzit printre gemete:
-Taemin...
Era sigur ca se excitase de-a dreptul si ca i se sculase.Am zambit provocator, apoi m-am uitat la pantalonii lui. Eram sigur ca il strangeau destul de tare.
-Va fi mult mai bine dupa, i-am zis cu subinteles.
M-am lasat mult mai in jos pentru a-i putea desface cureaua de la pantaloni. I-am tras pantalonii jos, apoi l-am privit putin. Penisul lui chiar era sculat. "Frumoasa priveliste", mi-am zis. I-am tras jos si boxerii si l-am studiat atent. Am zambit, apoi m-am apucat de treaba. I-am sarutat abomenul, coborand tot mai jos pana cand am ajuns la penis. I l-am luat in mana si am incepu sa i-l sug. Ii plimbam limba pe el, savurandu-i gemetele.
Sus In jos
Ryota

Ryota


Mesaje : 51
Data de înscriere : 14/06/2010

O dimineata neobisnuita Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita EmptyVin Iun 18, 2010 6:16 am

L-am vazut zambind provocator. Nu era timp de zambete, eu vroiam sa il simt mai repede.
-Va fi mult mai bine dupa.
"Grabeste-te" mi-am spus, "nu mai rezist". Mi-a tras jos pantalonii, apoi s-a uitat putin, dupa care mi-a scos si boxerii. Ardeam de nerabdare sa inceapa. Mi-a sarutat abdomenul, iar acel sarut, urmat de celelalte care coborau tot mai jos erau cireasa de pe tort. ma innebunea orice facea el. Cand am simtit ca mi-a luat penisul in mana si a inceput sa mi-l suga, nu m-am putut abtine si am inceput sa gem. Eram extrem de excitat, motiv pentru care eram sigur ca aveam sa ejaculez repede. Mi-am pus o mana pe capul lui, plimband-o pe par. Simteam ca ma topesc acolo, iar pamantul rece se infierbantase odata cu mine.
Sus In jos
Taeyang

Taeyang


Mesaje : 54
Data de înscriere : 13/06/2010

O dimineata neobisnuita Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita EmptyVin Iun 18, 2010 6:28 am

Geamea. Imi placae la nebunie cum gemea. Ma facea si pe mine sa simt fiori pe sira spinarii, dar vroiam sa vad mai mult de la el. Continuam sa-i sug penisul, iar cu mana ramasa libera ii mangaiam piciorul stang, apoi abdomenul. I-am simtit la un moment dat mana in parul meu. Iubeam cand cineva imi umbl ain par, dar modul in care ];i plimba Ryota mana la mine in par ma dadea pe spate. Dupa scurt timp, am revenit la abdoment, lingandu-l, dar cu mana dreapta continuam sa-i masez penisul. Brusc, am icneput sa ma excit destul de tare. Asta chiar ca era ceva ciudat...Probabil ca ma excitasem de la simplul fapt ca isi plimba mana prin parul meu.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O dimineata neobisnuita Empty
MesajSubiect: Re: O dimineata neobisnuita   O dimineata neobisnuita Empty

Sus In jos
 
O dimineata neobisnuita
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Japan Love :: Alte Zone :: Cascada-
Mergi direct la: