Japan Love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Relaxare...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Ryota

Ryota


Mesaje : 51
Data de înscriere : 14/06/2010

Relaxare... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare...   Relaxare... - Pagina 3 EmptySam Iun 19, 2010 5:27 am

Eram serios, chiar nu-mi placea sa se rada de mine, iar Taemin exact aceasta senzatie mi-o daduse. Si cum puteam fi sigur ca nu era asa? Doar c eil cunoscusem si putea sa se joace cu mintea mea cum vroia.
-Stai linistit, mi-a zambit. Voi fii mai atent de acum inainte cu micile mele jocuri, okay? Si atata timp cat vei fii cu mine iti promit ca nimeni nu va mai rade de tine, bine?
Am ramas tacut cateva clipe, apoi cand am vrut sa zic ceva, i-am simtit mana prin parul meu, aranjandu-l. Asta ma lasase mut. Nu era cine stie ce, dar era mana lui. Am lasat privirea in jos, Mi-amsimtit obrajii arzand, sigur roseam.
-Mult mai bine, a continuat.
-Bine... Multumesc, i-am spus.
Era cam airuea sa ii multumesc pentr ca, pana la urma, se jucase cu mine, dar vroiam sa fiu dragut. In plus, a zis ca nimeni nu se va lua de mine cat timp avaem sa fiu cu el.. Speram sa fie asa.
Sus In jos
Taeyang

Taeyang


Mesaje : 54
Data de înscriere : 13/06/2010

Relaxare... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare...   Relaxare... - Pagina 3 EmptySam Iun 19, 2010 5:58 am

Am zambit si m-am asezat din nou pe jos, facandu-i si lui semn sa se aseze. Mi-am plimbat privirea de jur imprejur pentur a vedea pe unde e Min. Prima data am simtit ca raman fara aer pentru ca nu-l vedeam nicaieri ep Min. Am continuat sa-mi plimb privirea prin imprejurimi, dar am rasuflat usurat cand l-am vazut dormind sub un copac. M-am lasat pe spate, dar fara sa-l scap din ochi pe Ryota. Imi placea cum se vedea chipul lui de la nivelul solului. Era chiar frumos, nu gluma. In timp ce-l priveam, am icneput sa ma gandesc la tot felul de lucruri. Chiar ma intrebam cum ar fi daca l-as saruta, daca i-as siimti limba jucandu-se cu a mea, daca i-as simti mainile pe corpul meu. Probabil ca zambeam si il priveam ciudat, dar nu ma puteam abtine. In acel moment mintea mea a zburat departe, foarte departe.
Sus In jos
Ryota

Ryota


Mesaje : 51
Data de înscriere : 14/06/2010

Relaxare... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare...   Relaxare... - Pagina 3 EmptyDum Iun 20, 2010 3:34 am

Mi-a facut semn sa ma asez, dar nu am facut-o imediat, ci m-am uitat putin imprejur. Era foarte frumos peisajul de-acolo si era o zi insorita si numai buna ca sa nu faci nimic. Apoi m-am asezat langa el si l-am privit. Avea un zambet larg pe fata si ma privea ciudat, dar nu stiam de ce. Oh, da... pentru ca era atras de mine. Desi mi se parea absurd, nu avea cumsa se intample asa ceva. Poate... poate doar era bisexual si ii placea cum aratam sau ceva... dar nu credeam ca se simtea atras de mine.
Si totusi... acel zambet... Omul asta avea un zamebt superb, totul era superb la el. Ii priveam insetat buzele, vroiam sa i le sarut, dar nu puteam face asa ceva. Ce-ar fi zis?
Sus In jos
Taeyang

Taeyang


Mesaje : 54
Data de înscriere : 13/06/2010

Relaxare... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare...   Relaxare... - Pagina 3 EmptyDum Iun 20, 2010 4:01 am

I-a luat ceva timp pana sa se aseze, dar cand a facut-o, am simtit ca innebunesc. Nu situ ce ma apucase asa dintr-o data, dar tipul asta era mia dragalas decat credea.Continuam sa-l privesc zambind, apoi m-am apropiat de el. I-am atins usor fata cu o mana. Era fina si moale, iar ochii aceea negri si patrunzatori ma hipnotizau.
-Ti-a spus cineva ca ai ochi frumosi? am intrebat continuan sa-l privesc fix.
Speram ca ceea ce faceam eu acum nu avea sa ia ca pe o gluma sau ceva de genul pentru ca atunci aveam sa ma simt de-a dreptul ofticat. Am inceput sa-i mangai usor fata, coborand cu degetele spre gat. I-am mangaiat putin gatul cu buriele degetelor, apoi am evenit la fata. Imi placea la nebunie modul in care ma privea.
Sus In jos
Ryota

Ryota


Mesaje : 51
Data de înscriere : 14/06/2010

Relaxare... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare...   Relaxare... - Pagina 3 EmptyDum Iun 20, 2010 4:17 am

Nu stiu ce il apcase, dar ma privea zambind. Imi placea acea privire a lui, eflul in care se uita la mine, ma facea sa ma simt... dorit.
-Ti-a spus cineva ca ai ochi frumosi?
Cand am auzit intrebarea am ramas mut. Nu-mi mai spusese nimeni asa ceva si speram sa nu fie doar un alt joc al lui. Totusi, nu credeam ca era. Avea ceva in privire care imi spunea ca era sincer. Ii sclipeau ochii si ma privea de parca ar fi vrut... sa ma sarute. Ce putin, asta era in mintea mea.
A inceput sa imi mangaie fata si apoi gatul, cu buricele degetelor, dupa care revenind din nou la fata. Imi placeau atat de mult atingerile lui, erai atat de delicate si nu vroiam sa se opreasca. Nu i-am raspuns la intrebare, parca si uitasem c ami-o pusese. Il priveam fix si parca ma pierdusem in negrul ochilor lui. Mi-am coborat privirea catre buzele lui din nou. Pareau asa de... delicioase. Nu m-am putut abtine si i-am dat un pupic scurt pe buze. Speram doar sa nu se supere, sa nu rada de mine, sa nu ma dea la o parte.
Sus In jos
Taeyang

Taeyang


Mesaje : 54
Data de înscriere : 13/06/2010

Relaxare... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare...   Relaxare... - Pagina 3 EmptyDum Iun 20, 2010 4:30 am

Continuuam sa-i mangai fata si sa-l privesc fix. Nu situ cum am reusit sa ma abtin atat de mult timp, dar parca vroiam sa-l tin sub presiune. Il vedeam cum se uita la mine, cum ma privea. Se putea citi in ochii lui dorinta de a ma saruta, de a ma lasa sa-l mangai. Ma simteam provocat si vroiam mai mult de la el, dar trbeuia sa o iau usor. Totusi, ceea ce faceam eu avea efect. I-am simtit buzele moi atingandu-le usor pe ale mele. Era exact ceea ce vroiam. Un impuls. Nu l-am lasat sa faca nimic pentr ca m-am aporpiat de el si l-am sarutat usor. Acum ma abtineam si mia greu sa nu sar pe el, dar nu vroiam sa sar calul, desi aveam obiceiul asta. In timp ce-l sarutam, ma aplecat peste el pentru a-l intinde pe spate. Iubeam buzele lui si vroiam mai mult, mult mia mult, dar stiam ca trebuia sa ma controlez si sa am grija ce fac.
Sus In jos
Ryota

Ryota


Mesaje : 51
Data de înscriere : 14/06/2010

Relaxare... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare...   Relaxare... - Pagina 3 EmptyDum Iun 20, 2010 4:59 am

Eram foarte agitat pentru ca ii dadusem un pupic. Practic, eu facusem primul pas si asta era ciudat pentru mine. Totusi, Taemin si-a lipit imediat buzele de ale mele, sarutandu-mi-le usor. Asta era exact ce imi doream, bineinteles ca am raspuns imediat. Atat de mult vrusesem sa ii sarut buzele acelea... Cat ma bucuram ca nu fusese nevoie decat sa ii dau un pupic ca sa ma sarute...
Am simtit cum se apleaca peste mine ca sa ma intinda pe spate, dar nu m-am lasat intins, doar m-am lasat putin mai pe spate, prijinindu-ma in brate si aranjandu-mi picioarele, astfel incat el sa stea intre ele. Totusi, vroiam sa il ating, sa il imbratisez, sa ii simt parul moale... asa ca mi-am dus bratele in jurul gatului lui, sarutandu-l mai intens si lasandu-ma intins pe spate, tragandu-l si pe el peste mine.
Sus In jos
Taeyang

Taeyang


Mesaje : 54
Data de înscriere : 13/06/2010

Relaxare... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare...   Relaxare... - Pagina 3 EmptyDum Iun 20, 2010 5:17 am

Nu s-a lasat intins din prima, dar continua sa ma sarute. De ce imi ingreuna situatia? Totusi, s-a sprijinit in coate si si-a departat picioarele pentur a ma lasa sa ma asez intre ele. Am facut intocmai. Totusi, speram ca la un moment dat avea sa se lase pe spate. Nu a trebuit sa astept foarte mult asta pentru ca i-am simtit mainile in jurul gatului, iar satutul a devenit tot mai intens. S-a lasat pe spate si m-a tras si pe mine dupa el. Mi-am strecurat usor o mana subt tricoul lui, mangaindu-i abdomenul. Am simtit nevoia de a-i saruta gatul. Mi-am coborat usor buzele pe gatul lui, sarutandu-l pe unde apucam.
Sus In jos
Ryota

Ryota


Mesaje : 51
Data de înscriere : 14/06/2010

Relaxare... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare...   Relaxare... - Pagina 3 EmptyDum Iun 20, 2010 5:39 am

I-am simtit mana strecurandu-se sub tricoul meu si am tresarit. Cand i-am simtit si buzele pe gatul meu, mi s-a facut brusc foarte cald. Nu vroiam sa se ajunga mai departe, nu vroiam sa fac sex cu el. Nu atunci, cel putin. De-abia il cunoscusem. Si totusi, atingerile si saruturile lui erau atat de placute... Nu puteam sa ii rezist, era mult prea placut. Am inceput sa respir greu si am simtit cum inima incepe sa-mi bata foarte tare si cum imi creste tensiunea. Mi-am inclestat degetele in tricoul lui de care am tras putin mai in sus, ridicandu-i-l putin.
Sus In jos
Taeyang

Taeyang


Mesaje : 54
Data de înscriere : 13/06/2010

Relaxare... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare...   Relaxare... - Pagina 3 EmptyDum Iun 20, 2010 6:04 am

L-am simtit tresarind, ceea ce m-a facut sa zambesc in sinea mea. Il simteam cum se topea in bratele mele si de aceea continuam. Continuam sa-i sarut gatul si sa-i mangai abdomenul, dar incetul cu incetul coboram tot mai jos. Cand am ajuns la cureaua pantaloniol, m-am chinuit sa i-o deschid pentru a-mi putea strecura mana in pantalonii lui. Dupa ce i-am deschis cureaua, i-am apucat usor penisul prin boxeri. Am inceput sa-i ling gatul, apoi am revenit di nou la buze. Mi-am strecurat limba printr buzele lui si am inceput sa ma joc cu limba lui. Era atat de placut...
Sus In jos
Ryota

Ryota


Mesaje : 51
Data de înscriere : 14/06/2010

Relaxare... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare...   Relaxare... - Pagina 3 EmptyDum Iun 20, 2010 6:26 am

Toate lucrurile pe care mi le facea ma innebuneau! Imi saruta abdomenul si coborase tot mai jos. Am simtit cum imi desface cureaua de la pantaloni, dar nu am comentat nimic. "Inca putin..." imi tot spuneam in gand. Vroiam sa ii simt mana apucandu-mi penisul, sa mi-l maseze si sa ma faca sa gem. Mi-a deschis cureaua si mi-a apucat penisul prin boxeri si atunci am gemut lung. Incepuse s aimi linga gatul, apoi a revenit la buze si si-a strecurat limba in gura mea, jucandu-se cu limba mea.
-Mmmhh..., am gemut.
Dar... dar nu vroiam sa fac sex cu el. trebuia sa il opresc mai repede, eram constient de asta, dar cu "inca putin" in gand, nu reuseam nimic. Gata. Eram hotarat. M-am oprit din sarut, i-am apucat mana din pantalonii mei si i-am scos-o de-acolo. M-am uitat serios la el.
-Nu... nu e bine. Opreste-te...
Sus In jos
Taeyang

Taeyang


Mesaje : 54
Data de înscriere : 13/06/2010

Relaxare... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare...   Relaxare... - Pagina 3 EmptyDum Iun 20, 2010 6:39 am

cand i-am apucat pesniul, a gemut lung, ceea ce mi-a dat cativa fiori. Vai, ce superb sunase acel geamat. Continuam sa-i masez penisul in timp ce-l sarutam. Era de vis acel moment, desi inca nu facuseram mare lucru. Il auzeam cum gemea de placere. Da! Asta vroiam sa aud de la el: gemete. Totusi, cand imi er alumea mai draga s-a oprit din sarut, mi-a apuact mana si mi-a scos-o din pantalonii lui, apoi m-a privit serios. Nu-mi placea privirea aceea.
-Nu... nu e bine. Opreste-te, mi-a spus.
M-am uitat la el si am inceput sa ranjesc.
-Hiade, dragule. Stiu ca iti place. De ce sa ne oprim tocmai acum?
Adevarul e ca si eu puneam paie pe foc si imi placea la nebunei sa exagerez.
Sus In jos
Ryota

Ryota


Mesaje : 51
Data de înscriere : 14/06/2010

Relaxare... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare...   Relaxare... - Pagina 3 EmptyLun Iun 21, 2010 6:01 am

Nu era bine, nu vroiam sa o fac acolo si nu in momentul ala, desi pe Taemin il vroiam foarte mult. A ranjit.
-Hiade, dragule. Stiu ca iti place. De ce sa ne oprim tocmai acum?
Am facut ochii mari. Deci si el ma vroia... sau paote era un alt joc. L-am impins de pe mine si m-am ridicat, dar nu m-am putut abtine si i-am sarutat apasat buzele.
-Poate... cu alta ocazie, am zambit si am lasat privirea in jos.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Relaxare... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare...   Relaxare... - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Relaxare...
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Japan Love :: Alte Zone :: Lac-
Mergi direct la: