Japan Love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorMesaj
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 EmptyJoi Sept 16, 2010 5:02 am

-Aaaaahhhh! Ascultă atent aici,dacă dă dracu şi mă înşeli,păi te omor,mă!Te omor...!
Încercase să pară cât mai serioasă,dar nu prea îi ieşi şi începu să râdă.
-Repetam şi eu.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 EmptyJoi Sept 16, 2010 5:05 am

-Nu vroiam să mă refer la asta. Eu sunt fidel . Dar paparazzi scot tot felul de căcaturi şi distrug multe căsnici.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 EmptyJoi Sept 16, 2010 5:09 am

-Neah,nu-i cred pă ăia nici dacă mă baţi. De ăia ştiu că spun minciuni. Îl privi,îmbrăţişându-l iar.
-Mi-a fost dor de tine,în ăstea două ore.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 EmptyJoi Sept 16, 2010 5:13 am

-Eh. Sunt puţin nervos. Am primit un sms prin care spune că mâine tre' să plec neapărat în turneu în Europa.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 EmptyJoi Sept 16, 2010 5:18 am

-Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Adică ba da,că pot să vin şi eu.Yey!Merg în Europa ! Dă-te,dă-te că tre' să mă aranjez.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 EmptyJoi Sept 16, 2010 8:45 pm

Dădu din cap în semn negativ.
-Să-mi faci şi mie bagajele! îi spuse fetei
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 EmptyJoi Sept 16, 2010 11:53 pm

S-a întors cu faţa la el,privindu-l încruntată şi cu buza inferioară îndoită.
-Da' tu nu faci nimic?
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 EmptyVin Sept 02, 2011 5:15 am

-Eu sunt vedeta aici! exclamă începând să râdă.
-Bine , bine , hai să te ajut. spuse luând-o pe mişloc şi începu să o sărute pe gât.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 EmptyVin Sept 02, 2011 6:28 am

A început să râdă când îl auzi. De parcă i-ar păsa ei că e vedetă, lol. Vedeta RedBull-ului. Bleaah, se strâmbă la el și continuă să râdă, dar imediat se opri căci el se oferi să o ajute, dar nu așa cum credea ea. A început să o sărute pe gât și mna, tentația era prea mare.
-Așa vrei tu să mă ajuți? l-a întrebat, mușcându-și buza inferioară.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 EmptyVin Sept 02, 2011 6:39 am

Se opri preş de o secundă.
-Păi dacă nici aşa nu îţi convine! Eu vreau să te ajut şi tu! Dai cu băţu' în baltă! Off off! râse slab întorcând-o cu faţa la el începând să o sărute pe buze ,strecurându-şi limba printre fermecătoarele şi preţioasele ei buze.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 EmptyVin Sept 02, 2011 7:02 am

Dădu să râdă, dar săruturile lui o opriseră și de această dată. Doamne, buzele lui erau geniale, și nu se putea sătura de ele. Erau perfecte pentru ea. Se agăță de gâtul lui și începu să-l sărute tandru, atingându-i lent limba cu a ei.
-Îmi convine, îi zise printre săruturi și a zâmbit ca un copilaș mic.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 EmptyVin Sept 02, 2011 7:07 am

-În sfârşit. spuse şi o luă pe "sus" , adică o luă în braţe şi merse în cameră cu aceasta. O aşeză pe pat şi începu să o sărute pe gât.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 EmptyVin Sept 02, 2011 7:10 am

În sfârșit? Păi și. cu bagajele cum rămâne? Ah, dă-le încolo. Asta e mult mai important decât bagajele ălea amărâte. Își duse picioarele în jurul taliei lui și a chicotit ușor când el ncepu să o sărute pe gât. Se gâdila. De la un timp se gâdila când era sărutată pe gât.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 EmptyVin Sept 02, 2011 7:15 am

Se opri când începu să râdă şi o privi "urât"
-Măi tu ar trebui să faci "uhh ahh " nu "hi , hi" . spuse amuzat continuând să o sărute la baza umeriilor.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 EmptyVin Sept 02, 2011 7:38 am

A început să râdă și mai tare când îl auzi, și fu de acord cu el, în clipa următoare începând să scoată unele sunete erotice, dar nu prea se putu abține și iar se scăpă cu un chicot.
-Mă gâdili, și nu pot face ”uhhh ahh” doar. Eu pot: ”Uhh ahh, hahahaha, Uhh”. Deal with it.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 EmptyVin Sept 02, 2011 7:41 am

Începu să râdă.
-Dă-o naibii de treabă , hai să facem bagajele. Se ridică de peste ea continuând să zâmbească scurt.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 EmptyVin Sept 02, 2011 8:06 am

-A naibii tu ce ești, măi. A început să se văicărească și se ridică de pe pat, ducându-se după el și reluându-și treaba de mai devreme, împachetând totul în bagaje.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 EmptyVin Sept 02, 2011 8:11 am

O mai sărută o dată şi se gândi cât de uşor îşi făcea el bagajul faţă de ea.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 EmptyVin Sept 02, 2011 9:48 pm

Și-a pus acolo o grămadă de prostii de care clar nu avea nevoie, dar nah, mergea în Europa, deci trebuia să pună tot ce avea acolo, hehe.
-Uhm... ce-ar mai trebui să-mi iau? a întrebat, ducându-și un deget pe buze, începând să se gândească la ce ar mai trebui să ia. A luat trusele cu machiaj, parfumuri și haine.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 EmptyVin Sept 02, 2011 9:50 pm

Se uită ciudat în toate acele bagaje.
-Şti , nu ar trebui să-ţi iei prea multe , căci hainele din Europa unde le mai bagi? întrebă curios , poate o valiză şi-o lăsa şi ea acasă.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 EmptyVin Sept 02, 2011 9:54 pm

-Oh my Sosuke. A făcut ochii mari când realiză că o să-și ia și haine de acolo și nici bine nu termină de zis că a desfăcut o valiză, scoțând absolut tot din ea, mai puțin câțiva ursuleți de pluș care trebuiau să doarmă cu ea.
-Problem solved.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 EmptyVin Sept 02, 2011 9:56 pm

-Şi ursuleţii? întrebă curios ce avea de gând să facă cu ei.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 EmptyVin Sept 02, 2011 10:03 pm

-Dorm cu ei, a răspuns sec și a început să râdă, încrucișându-și brațele la piept.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 EmptyVin Sept 02, 2011 10:06 pm

-Şi eu? Nu o să mai am loc în pat de ei! exclamă aparent deranjat de acest lucru.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] - Pagina 12 Empty

Sus In jos
 
Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]
Sus 
Pagina 12 din 12Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Japan Love :: Academie :: Holuri-
Mergi direct la: