Japan Love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul
AutorMesaj
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] Empty
MesajSubiect: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] EmptyDum Iun 13, 2010 8:42 pm

După ce termină ora de fizică , leneş căci dormise din nou , se aşeză pe scări , vrând să îşi savureze 'prânzul' un corn cu ciocolată şi o sticlă de Nestea. Privi în jur cum circulau toţi elevi agitaţi pe hol , căci ora următoare chimie , dădeam test.
''Mare lucru.Pot sta şi aici pe scări , trăgând un chiul . replică în sinea s-a desfăcând ambalajul cornului.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] EmptyDum Iun 13, 2010 8:46 pm

Ora de chimie?Nici gând! Nu mă duc,mi-am spus şi am început să urc scările. Ajung la penultima treaptă şi...pe ultima stătea Sosuke. E...nu se poate. M-am întors cu spatele,dând să plec,apoi m-am răsucit la loc,sperând că nu m-a văzut.
-Bună...!
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] EmptyDum Iun 13, 2010 8:49 pm

Muşcă din corn , apoi văzu' o tipă şi când dădu' să îi pună mâna pe fund realiză cine era de fapt , îşi retrase mâna. Mai perfect , dacă îi reuşea chiar era un nesuferit.
-Bună Xi-chan! zâmbi scurt luând o gură din sticla cu Nestea , privind-o pe fată.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] EmptyDum Iun 13, 2010 9:05 pm

-Uh,ce faci?Nu trebuia să fii la ore acum?întreb,rezemându-mă de bară,apoi mă aşez lângă el.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] EmptyDum Iun 13, 2010 9:09 pm

-Hm , păi am chimie. dădu' din umeri.
-Şi dau test , şi după ce am copiat data trecută am luat zece , acum profa vrea numai lângă mine să stea. Nicio şansă. dădu' din cap în semn negativ , imaginându-şi cum rămâne corijent.
-Dar tu?
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] EmptyDum Iun 13, 2010 9:15 pm

-Tot chimie.Râd scurt şi privesc scările. Eu nu am copiat.Şi am luat nouă...Am tocit mult atunci.Ştii ce e ciudat?Că până acum nu ţi-am simţit niciodată prezenţa în liceul ăsta. Şi nici în casă !
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] EmptyDum Iun 13, 2010 9:21 pm

-Mda , păi eu sunt genul de tip singuratic , neasociabil , sunt ăla care cântă într-o trupă , etto , şti şi în casă mulţi se iau de mine că trântesc uşa , dar dacă îi întrbi cine sunt sunt doar 'tipul ciufut'. spuse dând din umeri.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] EmptyDum Iun 13, 2010 9:25 pm

-Sincer,te asemăn cu un vampir. Zâmbesc scurt vrând să-mi pun mâna pe podeaua rece,dar mi-am puso deasupra mâinii lui.Pentru moment,nu mi-am dat seama,dar apoi mi-am traso rapid,continuând să zâmbesc.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] EmptyDum Iun 13, 2010 9:34 pm

Îi prinse mâna şi se apropie de buzele ei .
-Eh ... ce ar fi să te muşc? întrebă râjind simţindui-se respiraţia.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] EmptyDum Iun 13, 2010 9:45 pm

Nu ştiu de ce,băiatul ăsta,Sosuke,mă sperie.Are acea privire rece şi...îndepărtată.Şi acei ochi albaştri ca marea mă fac să vibrez. Cu ce altceva aş fi putut să-l asemăn dacă nu cu un vampir? Am început să respir greu , fără vreun motiv.
-E..dar nu eşti vampir aşa că nu ai de ce să mă muşti. Ochii mi s-au mărit imediat,şi am înghiţit în sec.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] EmptyDum Iun 13, 2010 10:26 pm

Îi îndepărtă faţa de a ei , simţindu-i oarecum aceea teamă de el .
-Eh , şi dacă aş fi fost ? întrebă aruncând de pe scări într-un coş de gunoi cornul.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] EmptyDum Iun 13, 2010 10:28 pm

-Te lăsam să mă muşti.Oricum,nu puteam să mă împotrivesc.Am înghiţit în sec.Şi cu toate că îl doream extrem de mult,l-am refuzat.Baka,mi-am spus.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] EmptyLun Iun 14, 2010 2:35 am

Dădu' din umeri.
-Şi mergem şi noi undeva? Dacă ne găseşte vreun prof pe aici cine ştie ce gândeşte.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] EmptyLun Iun 14, 2010 3:07 am

M-am ridicat,şi m-am oprit în faţa lui.Îl priveam cu acei ochi blânzi şi parcă priveam prin el.
-Ştiu!am zis dintr-odată. Hai în gara aia părăsită.Îmi place acolo.Vreeeii?
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] EmptyLun Iun 14, 2010 3:55 am

-Eh , şi mie îmi place acolo , măcar nu vine nimeni acolo. dădu' din umeri luându-şi în mână sticla de Nestea ridicându-se.
-De gardieni trecem uşor. rânji scurt , ştiind propria metodă.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] EmptyLun Iun 14, 2010 3:57 pm

-Serios?Pe mine mă obligau să-i sărut pe fiecare în parte franţuzeşte şi în toate modurile ălea scârboase.Oftez lung şi observabil şi încep să cobor scările.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] EmptyMar Iun 15, 2010 1:56 am

Se strâmbă auzind chestia cu sărutul.
-Nu cred că aş face asta , totuşi. Am ceea mai simplă metodă. spuse pipăindu-şi buzunarul asigurându-se că e acolo . Ieşind din şcoală închise uşa silenţios după ce ieşi şi fata.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] EmptyMar Iun 15, 2010 2:49 am

-Mda păi mă obligau şi...acolo mă simt cel mai bine. Iar dacă intram fără să-i sărut,mă obligau să fac altceva.Şi de asta îi sărut,ne. Şi...ce medotă ai tu?
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] EmptyMar Iun 15, 2010 3:16 am

Se apropie de gardienii şcolii , prinzând-o pe fată de mâna , scoţând din mână un pachet de ţigari.
-Asta...spuse scurt şi tare îtinzându-i tipului pachetul de ţigari plecând de lângă el ieşind din şcoală.
-Cel mai uşor.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] EmptyMar Iun 15, 2010 3:33 am

-De la mine sigur nu accepta pachetul de ţigări..I-am strâns mâna mai tare şi mi-am lipit corpul de al lui,simţindu-i căldura.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] EmptyMar Iun 15, 2010 3:38 am

-De ce nu? întrebă privind-o.
-Hm...da de fapt nici eu nu te-aş lăsă să îmi dai un pachet de ţigări , adică care ar fi idiotu' ăla să refuze o fată aşa de drăguţă , şi să refuze un sărut? întrebă mai mult pe el privind-o.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] EmptyMar Iun 15, 2010 3:44 am

M-am prefăcut că nu am auzit ultima întrebare a lui,şi am chicotit,dând puţin în râs.
-Păi,ştii,ei doreau săruturile.Şi cred că ţi-ai dat şi tu seama asta.Ţi-ai dat seama şi de ce. Imediat,o picătură de apă mi-a curs pe vârful nasului. Iar în câteva clipe începu să ploaie cu găleata.Grozav,mi-am spus.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] EmptyMar Iun 15, 2010 3:52 am

-Hm..ploaie. îşi dădu' ochii peste cap , simţind cum părul uşor î se ploştea pe faţă , bine căci avea un machiaj bun şi rezistent ce nu se scurgea. O tarse de mână.
-Hai să ajungem mai repede acolo. îşi puse gluga jockingului în cap.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] EmptyMar Iun 15, 2010 3:56 am

-Ahem...Oftez scurt şi îmi pun un caiet deasupra capului,să nu mi se ude prea tare.L-am privit preţ de câteva minute,chicotind scurt,aproape râzând,de părul lui ud.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] EmptyMar Iun 15, 2010 4:28 am

-Nu râde de mine. o privi cu o privire străfulgerătoare în glumă , încercând cu ea să fie mai cald.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] Empty
MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Pe ici' pe colo.  [Ofticăte că e privat.] Empty

Sus In jos
 
Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]
Sus 
Pagina 1 din 12Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Japan Love :: Academie :: Holuri-
Mergi direct la: