Japan Love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Un loc fara egal

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal - Pagina 9 EmptyJoi Sept 16, 2010 4:07 am

Se dăduse şi ea jos,lipindu-şi umărul de al băiatului.
-Am mai crescut în înălţime ! Veeeeziiii? Sunt mai înaltă.Yuuhu!
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal - Pagina 9 EmptyJoi Sept 16, 2010 4:11 am

-Dar tot pitica mea eşti! râse
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal - Pagina 9 EmptyJoi Sept 16, 2010 4:20 am

Se strâmbă la el,apoi făcu o faţă drăguţă ce oricărui om i-ar fi plăcut.
-Eşti un rău!Asta eşti!
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal - Pagina 9 EmptyJoi Sept 16, 2010 4:26 am

-Hai mă...
O sărută scurt.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal - Pagina 9 EmptyJoi Sept 16, 2010 4:29 am

-Şi ce,crezi că mă faci să îmi schimbi părerea doar cu un sărut?!Eh cu unul nu,doar cu două.Sau mai multe,depinde...Spuse şi imediat îşi lipi buzele de ale lui,sărutându-l lung şi pasional.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal - Pagina 9 EmptyJoi Sept 16, 2010 4:55 am

-Atunci dacă eşti aşa pretenţioasă nu-ţi mai dau niciunul. scoase limba la ea.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal - Pagina 9 EmptyJoi Sept 16, 2010 5:04 am

-Serioooossss?Vezi că ştiu cum să te seduc,aşa că mai bine gândeştete. Ori îmi dai ce vreau,ori îmi dai ce vreau.Nu ai de ales.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal - Pagina 9 EmptyJoi Sept 16, 2010 5:06 am

-Hai nu zău? râse.
-Rezist tentaţiei.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal - Pagina 9 EmptyJoi Sept 16, 2010 5:13 am

-Ete na,se întoarse brusc,lovindu-l cu părul peste faţă.
-Eu vleau sălut.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal - Pagina 9 EmptyJoi Sept 16, 2010 5:14 am

Scoase din nou limba la ea şi merse la bucătărie.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal - Pagina 9 EmptyJoi Sept 16, 2010 5:20 am

Făcuse o mini criză,dând din picioare ca un copil mic. A fugit după el,apucându-l de mână şi întorcându-l spre ea.A făcut botic,şi o moacă de pisicuţă plouată.
-Rezişti tu unei feţe de pisică plouată?Uh?
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal - Pagina 9 EmptyJoi Sept 16, 2010 8:47 pm

Strâmbă din nas.
-Da!
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal - Pagina 9 EmptyVin Sept 17, 2010 1:09 am

Şi-a scos tricoul de pijama,rămânând doar în sutien şi îşi lipi corpul de al lui.
-Eh?Şi dacă... spuse privindu-l în timp ce-şi lingea buzele. Şi-a lipit buzele de ale lui,muşcându-i buza inferioară,apoi trecu cu limba peste ea.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal - Pagina 9 EmptyVin Sept 02, 2011 5:23 am

Scoase un mic pufnet precum un râset şi închise ochii.
-Pot rezista şi acestei tentaţii!
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal - Pagina 9 EmptyVin Sept 02, 2011 6:32 am

-Eu renunț atunci, a zis și se duse către dormitor, trântindu-se pe pat. Oh, parcă ar mai dormi puțin, cu toate că abea se trezise. Se rostogoli prin tot patul și într-un final, închise ochii.
-EȘTI UN RĂU, SOSUKE YAMADAAAA! a țipat ea din dormitor și începu să râdă în liniște.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal - Pagina 9 EmptyVin Sept 02, 2011 6:46 am

Uhm , s-o fi supărat? Se tot întreba acesta şi tuşi scurt , parcă parcă gândindu-se dacă să se ducă la ea sau nu. Îşi puse într-un pahar 100 de whiskey cu două cuburi de gheaţă şi merse la aceasta în linişte stând în tocul uşii privind-o.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal - Pagina 9 EmptyVin Sept 02, 2011 7:04 am

-Hehe, oare chiar crede că m-am supărat pe el? se întrebă în liniște dând să se ridice și să se ducă înspre el, dar hop. El era în fața ușii privind-o, cu un pahar de ... ceva cu gheață. O fi apă cu gheață? Și ea dorea apă cu gheață,nenea Sosuke!
-Ce-ce faci aici? a întrebat, de parcă nu era evident că stătea și o privea cum se prostea.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal - Pagina 9 EmptyVin Sept 02, 2011 7:10 am

Începu să râdă , îl amuza teribil când se prostea precum un copil mic.
-Ce fac? Nu este evident? Îmi savurez whiskeyul şi îmi privesc prinţesa cum se prosteşte. mormăi scoţând limba la ea.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal - Pagina 9 EmptyVin Sept 02, 2011 7:12 am

-Bleh, nu mai îmi zi prințesă. Prea siropos, știi bine, chiar și tu, a zis și se strâmbă la el, luându-i paharul din mână doar pentru a gusta. Pe moment nu prea și-a dat seama cum e gustul, dar după câteva clipe a început să se strâmbe și începu să tușească.
-Ce.groaznic. Vrei să mă omori cu băutura asta, huh?
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal - Pagina 9 EmptyVin Sept 02, 2011 7:16 am

-Atunci dacă nu spun prinţesă , o să-ţi spun păpuşe. spuse făcând o faaţă de gânditor ştiind că se va enerva,
-Tu păpuşe , dacă bei un pahar dăsta o iei pe ulei.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal - Pagina 9 EmptyVin Sept 02, 2011 7:40 am

-Bleh, nici păpușe nu vreau. Sună mai siropos decât prințesă. Găsește ceva mai ... simplu. Gen: Yeobo! Se uitase deja la prea multe drame coreene, yeobo însemnând dragă slaș iubită. Și suna așa de cute.
A început să râdă când auzi următoarea replică.
-Nici nu pot bea un pahar de ăsta. Și stai... dacă eu o iau pe ulei de la un pahar? Tu de la câte?
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal - Pagina 9 EmptyVin Sept 02, 2011 7:44 am

-Destule pahare , păpuşe. continuă să o enerveze râzând pe seama acestui stereotip.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal - Pagina 9 EmptyVin Sept 02, 2011 8:07 am

Îl lovi ușor cu pumnul în burtă când auzi iar acel cuvânt deja enervant. S-a strâmbat la el și se duse iar pe pat, acoperindu-se cu cearceaful.
-Mă terorizezi, știai?
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal - Pagina 9 EmptyVin Sept 02, 2011 8:16 am

Îşi duse o mâna la locul lovit şi se frecă uşor.
-Şti că ma durut nu? Şi eu doar glumeam... spuse plecând din cameră , mergând în livind la televizor.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal - Pagina 9 EmptyVin Sept 02, 2011 9:50 pm

Oh , te rog. Abea dacă l-a atins și ”Știi că m-a durut?” Wat is dis shiet, Sosukeeeee? Aish. S-a ridicat de pe pat și își băgă ambele mâini în păr, ciufulindu-se și se duse către living unde era el. Îl văzuse că stătea pe canapea, iar ea se duse în fața sa și se așeza în brațele lui.
-Ei bine, te-a durut numai de la atât? Tch, să-mi vezi tehnicile mele de Kung Fu!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un loc fara egal - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal - Pagina 9 Empty

Sus In jos
 
Un loc fara egal
Sus 
Pagina 9 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Japan Love :: Orasul :: Club-
Mergi direct la: