Japan Love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Un loc fara egal

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Kendra
Admin
Kendra


Mesaje : 82
Data de înscriere : 29/05/2010

Un loc fara egal Empty
MesajSubiect: Un loc fara egal   Un loc fara egal EmptyDum Iun 13, 2010 8:10 pm

Stateam la bar tragand prin pai lichidul dulce si rece,eram imbracata cu o fusta foarte scurta alba si o bluza deasupra buricului.
Sus In jos
https://be-free.forumgratuit.ro
Jared T.

Jared T.


Mesaje : 47
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal EmptyDum Iun 13, 2010 8:56 pm

Jared intra in club, aranjandu-si camasa neagra, incheiata doar la ultimii 2 nasturi, care se asorta cu pantalonii lui tot negrii, dandu-i un aer elegant. Se aseza la bar, comandandu-si de indata un whiskey.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal EmptyDum Iun 13, 2010 9:01 pm

Stătea al bar savurându-şi paharul de cremă de whiskey , şi paharul cu Nestea , privind în jur la animatoare. Îmbrăcat aproape ca şi mereu cu constumul său de un gri albicios , dar fără sacou , căci ajunsese că nu îl sporte.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal EmptyLun Iun 14, 2010 4:45 pm

Stăteam la bar îmbrăcată într-o fustiţă scurtă şi un top rozaliu,bând din paharul meu cu suc de piersici,privind cum se mişcau animatoarele. Eh na,că pot şi eu asta,mi-am spus şi imediat m-am întors la persoana de lângă mine.Sosuke?!Ne! Am înghiţit în sec şi m-am întors cu spatele la el.Nu cred că m-a observat.L-am privit cu coada ochiului,observându-i costumul gri.Asta era prima dată când nu m-a speriat cu eleganţa lui.Am început oare să mă obişnuiesc cu el?Şi ca să nu mă mai gândesc la el,cică am început să îmi măsor mâna faţă de a lui.A mea era cu mult mai mică şi mai firavă decât a lui.Şi totuşi,cu toate că nu ne asemănăm în nicio privinţă,îl doream aşa mult.Să fie doar al meu.Parcă am doi ani,ne? Tot trebuie să-l seduc eu cumva.Când m-am întors la el,avea privirea aţintită către animatoare.Ştiu!O să dansez lângă ălea.Începe planul A...M-am ridicat de pe scaun,mergând rapid către animatoare şi m-am urcat pe masa dj-ului,unde stătea încă o fată şi am început să dansez nebuneşte.
Sus In jos
Kendra
Admin
Kendra


Mesaje : 82
Data de înscriere : 29/05/2010

Un loc fara egal Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal EmptyMar Iun 15, 2010 1:16 am

Am privit prin jur lumea care se strangea.Mi'am pus mana la gura si am cascat.
-Patetic.am spsu eu incet printre buze
Sus In jos
https://be-free.forumgratuit.ro
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal EmptyMar Iun 15, 2010 3:10 am

Privi instinctiv şi din atenţie spre acelaşi loc , îşi lua paharul de cremă în mână , şi observă o tipă micuţă totuşi care se alătură animatoarelor , arăta bine , cei drept. Dar când realiză mai bine cine era tipa îmbrăcată în roz rămăsese oarecum mască. Xi-chan? Ce naiba cauta ea printre alea? Ciudat , căci o credea o fată cuminte nici pe aproape să aibă tupeul să danseze acolo , şi pentru ce făcea asta? Poate să atraga privirea cuiva , a cui , poate a lui , dar cum era Toma necredinciosul , tot o privi fără speranţă.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal EmptyMar Iun 15, 2010 3:38 am

Uraaa,mă priveşte!Mi-am spus imediat când i-am întâlnit privirea.Dar de ce nu venea?! Am strâns din dinţi puternic continuând să dansez. Vino,vino,vino,vinoooooo!!! Gata,dacă nu vine acum,mă duc la el.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal EmptyMar Iun 15, 2010 3:43 am

Continuă să o privească pe fată din când în când sorbind din lichidul tare , dar foarte dulce.
-Ah chestia asta e de muieri. replică pentru sine privind paharul apoi pe fată , lăsând paharul gol pe tejghea fără să îşi ia ochii de la ea.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal EmptyMar Iun 15, 2010 3:51 am

Mi-am muşcat buza şi chiar atunci se termină melodia. Am coborât şi m-am dus la el.
-Adică eu dansez pentru tine...şi atunci mi-am dat seama ce zic,continuând. Ret,tineret!Şi tu,pardon,ei,nu mă bagă în seamă?Ha?Nu se poate aşa ceva! Zic revoltată.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal EmptyMar Iun 15, 2010 4:01 am

Râse scurt de bâlbâiala fetei , privind în jos.
-Stai jos. spuse scurt privind-o din cap până în picioare .
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal EmptyMar Iun 15, 2010 4:03 am

-Stau.Ce e? Mă aşez pe scaun,privindu-l pe băiat,căutându-i privirea,dar nu prea am reuşit.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal EmptyMar Iun 15, 2010 4:15 am

-Te întreb din curiozitate , nimic mai mult...Să şti că dansezi bine , dar pentru cine dansai? întrebă având o mică urmă de gelozie crezând că nu e el acela pentru care dansa.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal EmptyMar Iun 15, 2010 4:18 am

Am început să râd.Chestia asta face parte din plan...aşa că o să-i spun că dansam pentru altcineva. I-am arătat pe un băiat,pe care nu-l cunoşteam,dar...
-Vezi băiatul ăla?Pentru el.Wa,am o pasiune pentru el de mult timp...
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal EmptyMar Iun 15, 2010 4:31 am

Îşi mută privirea puţin gelos.
-Eh şi nu îmi faci şi mie cunoştinţă cu el? întrebă privind-ul pe tip cam fulgerător.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal EmptyMar Iun 15, 2010 4:35 am

Hopa,am dat de dracu,mi-am spus şi am început să gândesc.
-Păi ştii...nu e prea sociabil...Şi nu cred că te va băga în seamă. Şi...de faaaapt am minţit.Pentru tine dansam...Mi-am întors rapid privirea.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal EmptyMar Iun 15, 2010 4:45 am

Râse scurt şi oarecum uşurat , fiind fără nervi , deci fetei îi plăcea de el , ce putea spune? rămăsese oarecum fără glas , şi îi trase privirea spre el , ţinându-şi mâna dreaptă pe bărbia fetei apropiindu-se de ea dându-i un sărut.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal EmptyMar Iun 15, 2010 4:32 pm

Voi muri,mi-am spus fiindcă sărutul acela mă emoţionase şi mai tare şi pe deasupra,m-am şi înroşit mai rău ca un rac.Mă rog,măcar a funcţionat planul A. I-am răspunse sărutului,prelungindu-l destul de mult şi apoi,am trecut cu limba peste buzele lui,apucându-l de mână.
-Al meu eşti,zic fără să vreau,apoi încep să râd.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal EmptyMier Iun 16, 2010 1:35 am

-Eşti tu sigură ? întrebă ridicând o sprânceană privind-o pe fată , uşor amuzat de ceea ce a spus , apoi reveni la locul lui de 'şadă' , scaunul înalt cu spătar.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal EmptyMier Iun 16, 2010 3:01 am

Am înghiţit în sec şi m-am strâmbat într-un stil caracteristic mie.
-Uh,într-un fel.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal EmptyMier Iun 16, 2010 3:04 am

-Deci nu eşti sigură sigură. se strâmbă scurt mai cerând un pahar cu cremă de whiskey.
-Vrei şi tu? întrebă în legătură cu crema .
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal EmptyMier Iun 16, 2010 3:12 am

-Ba sunt!Îi zic,văzându-l strâmbându-se.
-Neh,rămân la sucul meu. Mersi oricum. I-am zâmbit dulce şi am mai cerut un pahar cu suc.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal EmptyMier Iun 16, 2010 3:17 am

-Haidee. E dulce dulce. E aşa ca pentru muieri. spuse privind-o cu o faţă de căţeluş mic şi prostuţ.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal EmptyMier Iun 16, 2010 3:21 am

Am zâmbit când i-am văzut faţa de căteluş şi am luat paharul,bând din el doar o gură sau două.
-Happy now?Şi wa,ce dulce e.Mă aşteptam să fie altfel.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal EmptyMier Iun 16, 2010 3:23 am

-Nee , i'm happy now. zâmbi scurt , comandându-i şi ei unul.
-Şi chiar dacă e tare e dulce. rânji luându-şi paharul de la ea.
-Mulţumesc.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

Zhuang Xiao Han


Mesaje : 466
Data de înscriere : 13/06/2010

Un loc fara egal Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal EmptyMier Iun 16, 2010 3:31 am

Am chicotit scurt şi i-am atins uşor mâna cu degetele. Până nu îl fac să zică că e al meu,nu mă las!
-Şi...eşti al meu,nu?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un loc fara egal Empty
MesajSubiect: Re: Un loc fara egal   Un loc fara egal Empty

Sus In jos
 
Un loc fara egal
Sus 
Pagina 1 din 10Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Japan Love :: Orasul :: Club-
Mergi direct la: