Japan Love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Bloody Mary!!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Yoko

Yoko


Mesaje : 18
Data de înscriere : 13/06/2010

Bloody Mary!!! Empty
MesajSubiect: Bloody Mary!!!   Bloody Mary!!! EmptyMar Iun 15, 2010 12:53 am

Am pasit incet in bucatarie pipaind cu mainile pereti din cauza intunericului,mam impeidcat de un scaun si ma cazut pe gresia rece.
-Auci!Ittai >.<
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Bloody Mary!!! Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Mary!!!   Bloody Mary!!! EmptyMar Iun 15, 2010 6:31 am

Privea cerul , stând pe pervazul apropiat podelei , cu genunchii gemuiţi la piept , ne având somn , fiind în trening ,ceea ce era foarte ciudat să îl vezi pe el în trening , şi pe deasupra trist. Atenţia îi fu' distrasă de căzătura fetei , se ridică în picioare non-şalant apropiindu-se de ea , aprinzând lumina.
-Eşti bine? întrebă privind-o.
Sus In jos
Tod

Tod


Mesaje : 6
Data de înscriere : 04/08/2010
Varsta : 33

Bloody Mary!!! Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Mary!!!   Bloody Mary!!! EmptyMier Aug 04, 2010 4:16 pm

Am coborat in bucatarie,plictisit si flamand,si am vazut fata ce a cazut pe jos si pe tipu` care incerca sa o ajute.Le-am spus cu un aer plictisit:
- Tod e numele,iar voi sunteti?
- Tu esti bine?spun fixandu-mi privirea pe fata.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

Sosuke Yamada.


Mesaje : 465
Data de înscriere : 13/06/2010

Bloody Mary!!! Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Mary!!!   Bloody Mary!!! EmptyVin Sept 02, 2011 5:41 am

" Ce dracu...?" se întrebă pe sine văzându-l pe noul apărut. Nici nu intrase bine în aceea cameră şi deja se prezentase? i se părea că lui sau fetei îi păsa în acel moment că pe el îl cheamă Tod? Hmm... nu cred.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bloody Mary!!! Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Mary!!!   Bloody Mary!!! Empty

Sus In jos
 
Bloody Mary!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Japan Love :: Hotel :: Bucatarie-
Mergi direct la: