Japan Love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 In the dark...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Shimamoto

Shimamoto


Mesaje : 4
Data de înscriere : 13/06/2010

In the dark... Empty
MesajSubiect: In the dark...   In the dark... EmptyDum Iun 13, 2010 9:45 pm

Era destul de tarziu, in jur de miezul noptii, insa eu aveam iar o insomnie. In camera era prea cald ca sa raman acolo, asa ca am mers in camera de zi.
Nu era nimeni, spre norocul meu. Poate ma prindea acolo somnul?
Am deschis larg fereastra si m-am asezat pe pervaz, lasandu-mi putin capul pe spate. Stelele se inghesuiau pe cer, erau atat de multe incat aveam impresia ca toate venisera la o "conferinta".
Sus In jos
Tod

Tod


Mesaje : 6
Data de înscriere : 04/08/2010
Varsta : 33

In the dark... Empty
MesajSubiect: Re: In the dark...   In the dark... EmptyMier Aug 04, 2010 4:25 pm

M-am dus in camera de zi cu gandul de a ma uita la tv si a ma imprieteni cu colegii.Vad o fata pe pervaz care parea aproape adormita si ii soptesc:
- Nu cred ca iti doresti sa dormi pe geam.
Chicotesc putin pentru ca nu ma pot abtine.
Sus In jos
Shimamoto

Shimamoto


Mesaje : 4
Data de înscriere : 13/06/2010

In the dark... Empty
MesajSubiect: Re: In the dark...   In the dark... EmptyVin Aug 06, 2010 4:50 am

Off topic: Hey, forumu asta mai e activ? : ))
On topic: Fara sa-mi dau seama cand ma cam apucase somnul, poate din cauza plictiselii. Nimic nu se intampla si era atata liniste in jurul meu, pana cand am auzit vocea unui baiat. O voce necunoscuta mie. Mi-am mutat privirea spre el, analizandu-l bine si ajungand la concluzia ca nu-l mai zarisem prin zona.
- Nici nu aveam de gand sa adorm aici! I-am raspuns pana la urma, chicotind si eu.
Sus In jos
Continut sponsorizat





In the dark... Empty
MesajSubiect: Re: In the dark...   In the dark... Empty

Sus In jos
 
In the dark...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Japan Love :: Hotel :: Living-
Mergi direct la: